100
TV en Radio DB
di 19 oct 2021
07:11:43

Britt's Beestenbende

Britt's Beestenbende • presentatie • Britt Dekker

Britt Dekker test twee teamcaptains op hun kennis van het dierenrijk. De twee krijgen elke aflevering versterking van een andere BN'er.

Uitgezonden door

Quiz

Personen (3)

PresentatieBritt Dekker
Britt's Beestenbende • presentatie • Britt Dekker
Britt's Beestenbende • presentatie • Britt Dekker
TeamcaptainTim Douwsma
TeamcaptainDéfano Holwijn

Afleveringen (20)

01.
Tess Milne & Mattie Valk
KandidaatTess Milne
KandidaatMattie Valk
NPO 331/08/2019, 18:30-19:00
BVN02/09/2019, 16:00-16:25
BVN03/09/2019, 04:00-04:25
NPO 304/09/2019, 14:10-14:35
NPO 306/09/2019, 17:45-18:10
NPO 309/11/2019, 12:40-13:00
NPO 313/11/2019, 14:00-14:30
NPO 321/03/2020, 18:30-19:00
NPO 305/04/2020, 14:15-14:35
NPO 309/01/2021, 17:30-17:55
NPO 312/06/2021, 10:10-10:35
NPO 321/06/2021, 16:40-17:05
In collectie: 1
02.
Stijn Fransen & Ryanne van Dorst
NPO 307/09/2019, 18:30-19:00
BVN09/09/2019, 15:50-16:15
BVN10/09/2019, 03:50-04:15
NPO 311/09/2019, 14:05-14:35
NPO 313/09/2019, 17:40-18:05
NPO 309/11/2019, 13:00-13:25
NPO 316/11/2019, 14:45-15:10
NPO 328/03/2020, 18:35-19:00
NPO 301/04/2020, 14:50-15:15
NPO 305/04/2020, 14:35-15:00
NPO 323/01/2021, 17:40-18:10
NPO 319/06/2021, 10:30-10:55
NPO 328/06/2021, 16:45-17:10
In collectie: 1
03.
Keizer & Teske de Schepper
NPO 314/09/2019, 18:30-19:00
BVN16/09/2019, 15:55-16:20
BVN17/09/2019, 03:50-04:15
NPO 318/09/2019, 14:05-14:35
NPO 320/09/2019, 17:40-18:05
NPO 309/11/2019, 13:25-13:50
NPO 317/11/2019, 15:00-15:30
NPO 304/04/2020, 18:30-19:00
NPO 309/04/2020, 13:50-14:15
NPO 303/10/2020, 12:50-13:15
NPO 330/01/2021, 17:40-18:10
NPO 326/06/2021, 10:25-10:50
In collectie: 1
04.
Frank Dane & Sterre van Woudenberg
NPO 321/09/2019, 18:30-19:00
BVN23/09/2019, 15:50-16:15
BVN24/09/2019, 03:50-04:15
NPO 325/09/2019, 14:00-14:30
NPO 327/09/2019, 17:40-18:00
NPO 309/11/2019, 13:50-14:15
NPO 301/12/2019, 12:20-12:45
NPO 311/04/2020, 18:30-19:00
NPO 317/04/2020, 15:00-15:30
NPO 303/10/2020, 13:15-13:40
NPO 306/02/2021, 17:40-18:05
NPO 303/07/2021, 10:55-11:20
NPO 305/07/2021, 16:35-17:00
In collectie: 1
05.
Dee van der Zeeuw & Buddy Vedder
NPO 328/09/2019, 18:30-19:00
BVN30/09/2019, 15:55-16:20
BVN01/10/2019, 03:55-04:20
NPO 302/10/2019, 14:05-14:35
NPO 304/10/2019, 17:35-18:00
NPO 309/11/2019, 14:15-14:40
NPO 301/12/2019, 16:25-16:55
NPO 304/01/2020, 18:30-19:00
NPO 308/01/2020, 14:05-14:35
BVN17/02/2020, 16:40-17:10
BVN18/02/2020, 04:40-05:10
NPO 318/04/2020, 18:30-19:00
NPO 322/04/2020, 15:10-15:35
NPO 310/07/2021, 10:35-11:05
In collectie: 1
06.
Dennis Weening & Rachel Rosier
KandidaatRachel Rosier
KandidaatDennis Weening
NPO 305/10/2019, 18:25-19:00
BVN07/10/2019, 15:55-16:15
BVN08/10/2019, 03:55-04:15
NPO 309/10/2019, 14:05-14:35
NPO 310/11/2019, 12:30-12:55
NPO 330/12/2019, 10:25-10:50
BVN06/01/2020, 16:35-17:00
BVN07/01/2020, 04:35-05:00
NPO 325/04/2020, 18:35-19:00
NPO 303/10/2020, 13:40-14:05
NPO 317/07/2021, 10:50-11:15
In collectie: 1
07.
Barry Paf & Klaas van der Eerden
NPO 312/10/2019, 18:30-19:00
BVN14/10/2019, 15:50-16:15
BVN15/10/2019, 03:50-04:15
NPO 316/10/2019, 12:55-13:20
NPO 310/11/2019, 12:55-13:20
NPO 331/12/2019, 10:25-10:50
BVN13/01/2020, 16:30-16:55
BVN14/01/2020, 04:30-04:55
NPO 302/05/2020, 18:35-19:00
NPO 303/10/2020, 14:05-14:25
NPO 324/07/2021, 10:45-11:10
In collectie: 1
08.
Tommie Christiaan & Stephanie van Eer
NPO 319/10/2019, 18:30-19:00
BVN21/10/2019, 15:50-16:15
BVN22/10/2019, 03:50-04:15
NPO 323/10/2019, 13:00-13:25
NPO 310/11/2019, 13:20-13:45
NPO 301/01/2020, 10:20-10:45
BVN20/01/2020, 16:30-16:55
BVN21/01/2020, 04:30-04:55
NPO 309/05/2020, 18:30-19:00
NPO 313/05/2020, 14:10-14:35
NPO 303/10/2020, 14:25-14:50
NPO 331/07/2021, 10:55-11:20
BVN11/08/2021, 17:35-18:00
BVN12/08/2021, 05:35-06:00
In collectie: 1
09.
Marije Zuurveld & Patrick Martens
NPO 326/10/2019, 18:35-19:00
BVN28/10/2019, 15:50-16:15
BVN29/10/2019, 03:50-04:15
NPO 330/10/2019, 13:05-13:30
NPO 310/11/2019, 13:45-14:05
NPO 302/01/2020, 10:30-10:55
BVN03/02/2020, 16:35-16:55
BVN04/02/2020, 04:35-04:55
NPO 316/05/2020, 18:35-19:00
NPO 320/05/2020, 14:10-14:35
NPO 303/10/2020, 14:50-15:15
NPO 307/08/2021, 10:45-11:10
BVN18/08/2021, 17:40-18:00
BVN19/08/2021, 05:40-06:00
In collectie: 1
10.
Kees Tol & Pip Pellens
KandidaatPip Pellens
KandidaatKees Tol
NPO 302/11/2019, 18:30-19:00
BVN04/11/2019, 15:55-16:20
BVN05/11/2019, 03:55-04:20
NPO 306/11/2019, 12:55-13:20
NPO 310/11/2019, 14:05-14:30
NPO 303/01/2020, 10:25-10:50
BVN10/02/2020, 16:35-17:00
BVN11/02/2020, 04:35-05:00
NPO 323/05/2020, 18:30-19:00
NPO 327/05/2020, 14:05-14:35
NPO 304/10/2020, 14:30-14:55
NPO 314/08/2021, 10:45-11:10
BVN25/08/2021, 17:35-18:00
BVN26/08/2021, 05:35-06:00
In collectie: 1
11.
Fajah Lourens & Rutger Vink
KandidaatFajah Lourens
KandidaatRutger Vink
NPO 311/01/2020, 18:30-19:00
NPO 315/01/2020, 14:05-14:35
NPO 315/02/2020, 12:35-13:00
BVN24/02/2020, 16:45-17:10
BVN25/02/2020, 04:45-05:10
NPO 304/04/2020, 12:25-12:50
BVN24/07/2020, 16:55-17:25
BVN25/07/2020, 04:55-05:25
NPO 307/11/2020, 14:00-14:25
NPO 316/01/2021, 17:40-18:05
NPO 303/04/2021, 10:20-10:45
NPO 321/08/2021, 10:50-11:20
In collectie: 1
12.
Mascha Feoktistova & Jan Versteegh
NPO 318/01/2020, 18:30-19:00
NPO 322/01/2020, 14:00-14:30
NPO 315/02/2020, 13:00-13:25
BVN02/03/2020, 16:40-17:05
BVN03/03/2020, 04:40-05:05
NPO 304/04/2020, 12:50-13:15
BVN31/07/2020, 05:05-05:30
BVN31/07/2020, 17:05-17:30
NPO 307/11/2020, 14:25-14:50
NPO 310/04/2021, 10:15-10:40
NPO 328/08/2021, 10:50-11:15
In collectie: 1
13.
Tatum Dagelet & Milan Knol
KandidaatTatum Dagelet
KandidaatMilan Knol
NPO 325/01/2020, 18:05-18:35
NPO 329/01/2020, 14:00-14:35
NPO 315/02/2020, 13:25-13:50
BVN09/03/2020, 05:00-05:25
BVN09/03/2020, 17:00-17:25
NPO 304/04/2020, 13:15-13:40
BVN07/08/2020, 05:05-05:35
BVN07/08/2020, 17:05-17:35
NPO 317/04/2021, 10:15-10:45
NPO 304/09/2021, 10:45-11:15
In collectie: 1
14.
Klaas van Kruistum & Geraldine Kemper
NPO 301/02/2020, 18:30-19:00
NPO 305/02/2020, 14:10-14:35
NPO 315/02/2020, 13:50-14:15
BVN16/03/2020, 05:00-05:25
BVN16/03/2020, 17:00-17:25
NPO 304/04/2020, 13:40-14:05
BVN14/08/2020, 05:05-05:30
BVN14/08/2020, 17:05-17:30
NPO 302/09/2020, 17:35-18:05
NPO 324/04/2021, 10:15-10:40
NPO 311/09/2021, 10:45-11:10
In collectie: 1
15.
Thomas van Grinsven & Dionne Slagter
NPO 308/02/2020, 18:30-19:00
NPO 312/02/2020, 14:05-14:35
NPO 315/02/2020, 14:15-14:45
BVN23/03/2020, 05:00-05:25
BVN23/03/2020, 17:00-17:25
NPO 304/04/2020, 14:05-14:30
BVN21/08/2020, 05:10-05:35
BVN21/08/2020, 17:10-17:35
NPO 301/05/2021, 10:15-10:40
NPO 318/09/2021, 10:50-11:15
In collectie: 1
16.
Rick Brandsteder & Sterre Koning
NPO 315/02/2020, 18:30-19:00
NPO 319/02/2020, 14:10-14:35
BVN30/03/2020, 05:00-05:25
BVN30/03/2020, 17:00-17:25
NPO 304/04/2020, 14:30-15:00
BVN28/08/2020, 05:10-05:35
BVN28/08/2020, 17:10-17:35
NPO 308/05/2021, 10:15-10:45
NPO 325/09/2021, 10:45-11:10
In collectie: 1
17.
Shelly Sterk & Igmar Felicia
KandidaatIgmar Felicia
KandidaatShelly Sterk
NPO 322/02/2020, 18:30-19:00
NPO 326/02/2020, 14:00-14:30
NPO 305/04/2020, 12:30-12:55
BVN06/04/2020, 05:00-05:25
BVN06/04/2020, 17:00-17:25
NPO 315/05/2021, 10:15-10:45
NPO 302/10/2021, 10:50-11:15
In collectie: 1
18.
Rijk Hofman & Iris Enthoven
KandidaatIris Enthoven
KandidaatRijk Hofman
NPO 329/02/2020, 18:30-19:00
NPO 304/03/2020, 14:10-14:35
NPO 305/04/2020, 12:55-13:20
BVN13/04/2020, 16:45-17:10
BVN14/04/2020, 04:45-05:10
NPO 322/05/2021, 10:15-10:40
In collectie: 1
19.
Tim Haars & Nina Warink
KandidaatTim Haars
KandidaatNina Warink
NPO 307/03/2020, 18:30-19:00
NPO 311/03/2020, 14:05-14:35
NPO 305/04/2020, 13:20-13:45
BVN20/04/2020, 05:00-05:25
BVN20/04/2020, 17:00-17:25
NPO 329/05/2021, 10:20-10:45
In collectie: 1
20.
Tim Senders & Quinty Misiedjan
KandidaatQuinty Misiedjan
KandidaatTim Senders
NPO 314/03/2020, 18:30-19:00
NPO 305/04/2020, 13:45-14:15
NPO 305/06/2021, 10:15-10:40
In collectie: 1

Voorgestelde wijzigingen (22)

  • Nieuwe koppeling (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 12:04)
    Programma Rol: Teamcaptain
    Persoon: Défano Holwijn
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 12:05
  • Nieuwe koppeling (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 12:03)
    Programma Rol: Teamcaptain
    Persoon: Tim Douwsma
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 12:05
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:32)
    Titel: Tim Senders & Quinty Misiedjan
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:33
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:32)
    Titel: Tim Haars & Nina Warink
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:33
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:32)
    Titel: Rijk Hofman & Iris Enthoven
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:33
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:31)
    Titel: Shelly Sterk & Igmar Felicia
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:33
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:31)
    Titel: Rick Brandsteder & Sterre Koning
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:33
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:31)
    Titel: Thomas van Grinsven & Dionne Slagter
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:33
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:31)
    Titel: Klaas van Kruistum & Geraldine Kemper
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:33
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:31)
    Titel: Tatum Dagelet & Milan Knol
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:33
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:31)
    Titel: Mascha Feoktistova & Jan Versteegh
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:33
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:26)
    Titel: Fajah Lourens & Rutger Vink
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:26
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11)
    Titel: Kees Tol & Pip Pellens
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:12
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11)
    Titel: Marije Zuurveld & Patrick Martens
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11)
    Titel: Tommie Christiaan & Stephanie van Eer
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11)
    Titel: Barry Paf & Klaas van der Eerden
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11)
    Titel: Dennis Weening & Rachel Rosier
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11)
    Titel: Dee van der Zeeuw & Buddy Vedder
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:10)
    Titel: Frank Dane & Sterre van Woudenberg
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:10)
    Titel: Keizer & Teske de Schepper
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:10)
    Titel: Stijn Fransen & Ryanne van Dorst
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11
  • Nieuw TV Programma Aflevering (door: videoenaudio.nl, zaterdag 03 oktober 2020, 11:10)
    Titel: Tess Milne & Mattie Valk
    Goedgekeurd, zaterdag 03 oktober 2020, 11:11

oude videobanden inleveren

Random Afbeelding

Account

Online leden (reputatie)

videoenaudio.nl (+55743)

Statistieken

TV Programma's:3189
TV Programma Afleveringen:58739
Personen:5738
Radio Programma's:435
Groepen / Gezelschappen:346
Afbeeldingen:8647
  • Internet: Je Bent Nooit Te Oud ... • presentatie • Herbert Blankesteijn
  • Wim de Knijff • omroep(st)er • EO
  • Anneke Bakker • omroep(st)er • TROS
  • Leonie Sazias • omroep(st)er • VOO
  • Patricia Overman-Messer • omroep(st)er • AVRO
  • Tineke Verburg • omroep(st)er • TROS
  • Joop Smits • omroep(st)er • VARA
  • Joop Smits • omroep(st)er • VARA